Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć tutaj.
X

Montaż telewizora,LED,LCD,Plazma na ścianie

Montaż telewizora,LED,LCD,Plazma na ścianie
 

Oferowane przezProfil

Yes Piotr Wyżykowski
Yes Piotr Wyżykowski
8T
95-002 Józefów

Informacje o usłudze

Opis usługi POLUB NASZĄ STRONĘ NA www.facebook.com/yestvsat i zobacz nasze instalacje.

Oferujemy Państwu usługę zawieszenia telewizora Lcd/Plazma
na ścianie.
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na nasza stronę:

Uchwyty z pełną regulacją (obrotowe). Uchwyty pozwalają nie tylko na regulację kąta pochylenia, ale także umożliwiają regulację w poziomie nawet w zakresie 180 stopni. Dzięki temu nie musimy się martwić o odpowiednie ustawienie telewizora na ścianie, ponieważ w każdej chwili możemy go skorygować.

Uchwyty z regulacją pionową urządzenie pozwalające na zmianę kąta nachylenia (dół/góra). Doskonale sprawdzają się gdy chcemy podwiesić nasz telewizor wyżej i pochylić go w dół by oglądać obraz. Ze względu na możliwość regulacji uchwyty tego typu są nieco droższe od uchwytów stałych, lepszy dostęp do gniazd antenowych.

Uchwyty stałe (bez regulacji) Jak sama nazwa wskazuje są to uchwyty bez możliwość regulacji ich zaletą jest to że są całkowicie nie widoczne po zawieszeniu na nich telewizora, niska cena, łatwy montaż, minusem jest to iż za każdym razem jak chcemy dopiąć dodatkowe przewody do telewizora(HDMI)musimy ściągnąć telewizor z uchwytu.
© 2011-2015 MSKIP