Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć tutaj.
X

Sieć Sklepów Jubilerskich "Szafir"

Napisz wiadomość
Sieć Sklepów Jubilerskich "Szafir"
 

Aktualności

Galeria 4

KontaktWięcej

Adres
ul. Sikorskiego 1
32-500 Chrzanów
Tel.
602 558 675
Email
jubil erszafir@int eriaa.pl

O firmie

Informacje Sieć Sklepów Jubilerskich "SZAFIR "- to firma jubilerska, która posiada koncesję od 1989r. W tym czasie prowadziła sprzedaż hurtową. Od 2003r. głównie zajęliśmy się sprzedażą detaliczną. Od tego to roku mamy sklep jubilerski w Trzebini na ul. Handlowej 6. Po kilku latach obecności na rynku otworzyliśmy drugi punkt w Chrzanowie na ul. Sikorskiego 1 - 15 czerwiec 2010r - wtedy firma ta stała się firmą rodzinną.

Oprócz sprzedaży detalicznej nasza firma świadczy usługi jubilerskie oraz wykonuje szeroki zakres obrączek ślubnych na zamówienie.

Towarzyszymy wielu młodym parą podczas wyboru pierścionka zaręczynowego. Gwarantujemy fachowe i profesjonalne doradztwo i miłą obsługę klienta.

Posiadamy KOMIS BIŻUTERII ZŁOTEJ I SREBRNEJ
- każdy klient może zostawić u nas swoją biżuterię po wcześniejszym ustaleniu ceny. Po sprzedaży danego wyrobu pobieramy prowizję w wysokości 30 procent.


Prowadzimy również SKUP ZŁOTA I SREBRA za gotówkę w bardzo atrakcyjnych cenach. Można u nas dokonać wymiany starej biżuterii na nową.

Posiadamy szeroki wybór wzorów biżuterii złotej i srebrnej. W naszych sklepach dysponujemy asortymentem towarowym firmy APART i VERONA.

Naszą przewodnią myślą w prowadzeniu działalności jest zaproponowanie wyrobów jubilerskich wysokiej jakości podążających z trendami mody w przystępnych cenach.

Nasza praca nie pochłania nas całkowicie, bowiem drugą pasją właściciela firmy jest kolekcjonowanie starych samochodów. Posiada on znaczną kolekcję modeli PRL-U. Dążymy do tego, aby one przerodziły się w rzeczywistość i stały się wizytówką naszej firmy.

Nasza Firma rozwija się bardzo prężnie. Obecnie posiadamy cztery punkty sprzedaży!!! A o to ich adresy:

Chrzanów, ul. Sikorskiego 1
Chrzanów, ul. Krakowska
Trzebinia, ul. Handlowa 6
Krzeszowice, ul. Kościuszki 54 (przy supermarkecie Biedronka)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH WAŻNE SĄ ELEGANCKIE I GUSTOWNE DODATKI W POSTACI EKSKLUZYWNEJ BIŻUTERII !!!
Kategoria Handel i usługi
Adres mailowy jubil erszafir@int eriaa.pl
Data utworzenia 10 Sierpień 2012

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00
Sobota 09:00-13:00
Niedziela Nieczynne

Informacje dodatkowe

Obsługa kart płatniczychMiejsce parkingowe dla klientów

Dane kontaktowe

Adres ul. Sikorskiego 1, 32-500 Chrzanów
Telefon 602 558 675

Lokalizacja na mapie

Mapa lokalizacji
© 2011-2015 MSKIP